Kosiarki automatyczne Gardena – Automower Husqvarna

Kosiarki automatycznePrzyszłość w ogrodach! Kosiarki automatyczne Gardena i Husqvarna

Roboty koszące dzięki wielu zaawansowanym funkcjom mogą być używane prawie we wszystkich ogrodach. Obsługa wąskich trawników oraz koszenie na zboczach umożliwia pracę w trudnym terenie.

Stację ładującą można umieścić praktycznie wszędzie. Kosiarki automatyczne Gardena i Husqvarna Automower wykrywają sygnały na trzy sposoby — ze stacji ładowania, przewodów doprowadzających oraz przewodu ograniczającego. Tym sposobem zawsze znajdują odpowiednią trasę bez pozostawiania śladów na murawie.

Roboty koszące Gardena

Robot koszący Gardena ułatwia koszenie, ale sprawia również, że trawnik jest dokładnie taki jaki chcesz!

Większość ludzi ma problem, żeby wygospodarować czas na koszenie trawnika, co bardzo często oznacza koszenie jedynie raz w tygodniu. Wtedy trawa bardzo często jest nierówna i wysoka. Dzięki kosiarkom automatycznym Gardena Twój trawnik jest zawsze w idealnym stanie, ponieważ jest koszony codziennie, a nawet w nocy i niezależnie od pogody.

Dzięki codziennemu koszeniu ścinki trawy są bardzo małe i nie muszą być zbierane. Tym samym pozostając na ziemi w naturalny sposób użyźniają trawnik.

Koszenie trawnika

Problem z mchem?

Dzięki robotom koszącym Gardena można w prosty sposób poradzić sobie z mchem. Częste koszenie stymuluje trawę do wzrostu, co prowadzi do stopniowego zanikania mchu.

Dzięki ponad 20 lat doświadczenia, kosiarki automatyczne Gardena to najlepszy spoób, by trawnik w Twoim ogrodzie był dokładnie taki, jak sobie wymarzysz.
Tradycyjne kosiarki bywają bardzo głośne. Poziom hałasu robotów koszących Gardena wynosi ok. 60 dB. Zasilany akumulatorowo nie wytwarza spalin. Zużycie energii jest niskie, ponieważ porównywalne do żarówki 10-30W.

Roboty koszące Gardena zalecamy do trawników o powierzchni do 1300 m2.