Narzędzia Gardena

Gardena to nie tylko systemy nawadniania – to wszystko czego potrzebujesz w ogrodzie.

Narzędzia GardenaW ofercie firmy znajdują się ręczne narzędzia Gardena…

Narzędzia GARDENA combisystem obejmuje wszystko, czego potrzeba do uprawy gleby w grządkach warzywnych i rabatach kwiatowych, sprzątania ścieżek ogrodowych czy usuwania liści z trawnika. Narzędzia GARDENA combisystem to uniwersalny system, który umożliwia łączenie różnych trzonków i narzędzi, zapewniając odpowiednią kombinację do każdego zastosowania w ogrodzie. Jedne trzonek można używać do różnych narzędzi ogrodniczych, takich jak grabie, motyka, szczotka do zamiatania ulicy, a nawet łopata śnieżna. Wszystko do siebie idealnie pasuje. Proste, dokładne mocowanie za pomocą śruby zapewnia stabilną całość, gwarantując bezpieczną i komfortową pracę. Do pielęgnacji roślin w doniczkach lub mniejszych rabat kwiatowych i grządek warzywnych doskonale nadadzą się małe narzędzia GARDENA combisystem. Wszystkie narzędzia można też z łatwością przedłużyć za pomocą innego, dłuższego trzonka. Na wszystkie produkty combisystem GARDENA udziela 25 lat gwarancji.

…a także narzędzia elektryczne do pielęgnacji ogrodu

Gardena Life 1Piękny trawnik jest centralnym punktem każdego ogrodu. Regularna pielęgnacja i optymalne nawożenie pomagają utrzymać go w dobrej kondycji. Paleta produktów marki GARDENA oferuje wszystko, co potrzebne jest do uzyskania zielonego i miękkiego jak dywan trawnika. Koszenie to jeden z najważniejszych z zabiegów pielęgnacyjnych. Jeżeli chcemy, aby nasz trawnik prezentował się dobrze, należy zadbać również o przycinanie jego brzegów i wykaszanie trawy w trudno dostępnych miejscach. Należy też pamiętać o regularnym podlewaniu i wertykulacji trawy.

Duże i stare drzewa to królowie każdego ogrodu. Drzewa i krzewy mają odrębne osobowości, charakter i wygląd. Są jak dobrzy znajomi i potrzeba czasu, by poznać sposób, w jaki rosną i rozwijają się. Krzewy, drzewa i żywopłoty muszą jednak harmonizować z innymi elementami ogrodu. Przycinanie, skracanie i strzyżenie to ważne zabiegi pielęgnacyjne, które utrzymują rośliny w dobrej kondycji.

Systematyczne usuwanie starych i uschniętych gałęzi przywróci lub nada roślinie piękny wygląd i zapewni jej dalszy prawidłowy rozwój. Odpowiednie narzędzie jest tu połową sukcesu. GARDENA oferuje wszystko, czego możemy potrzebować do optymalnej pielęgnacji drzew i krzewów. Czy chodzi o przycięcie żywopłotu, pielęgnację drzew czy też o cięcie kwiatów – GARDENA pomoże Ci stworzyć rajski ogród. Spróbujcie sami!

Puszka4…oraz wszystko co niezbędne do rozprowadzenia wody w ogrodzie.

Ogród to ozdoba domu. Miejsce, które sprzyja dobremu samopoczuciu i wypoczynkowi. Odpowiednie nawadnianie ogrodu jest nieodzowne, żeby nasadzenia oraz trawnik były zielone i w dobrej kondycji mimo upalnych, suchych dni. GARDENA oferuje więc perfekcyjne rozwiązania w zakresie czterech obszarów tworzących systemy nawadniania tzn. pompowania wody, sterowania nawadnianiem, transportu i dozowania wody. Dzięki nim możliwe jest nawadnianie ogrodu i nasadzeń przy minimalnym nakładzie czasu i jednoczesnym maksimum komfortu. GARDENA oferuje Państwu zgodnie z życzeniem: nawadnianie ręczne, automatyczne oraz półautomatyczne systemy nawadniania.

GARDENA dysponuje ofertą odpowiadającą różnym potrzebom i gustom. Nasze pompy, sterowniki, węże, wózki do węży, pistolety zraszające, natryski oraz zraszacze charakteryzują się optymalnymi walorami ergonomicznymi i najwyższym komfortem użytkowania.